Értékesítés, adminisztráció

Kőszeg TESCO

Munkavégzés helye:

9730 Kőszeg, Pogányi út 7

Munkatársat keresünk

pozícióba.
Jelenleg Magyarországon több mint 40 üzlettel rendelkezünk, de fejlődésünk töretlen, így célunk a jövőben egy kiterjedt regionális hálózat kiépítése. Profilunk a mobiltelefonok, egyéb mobil eszközök illetve tartozékok kis –és nagykereskedelmi forgalmazása és szervizelése. Az évek során szoros kapcsolatba kerültünk a legnépszerűbb gyártókkal, ezzel segítve a felhasználók egyedi igényeinek kielégítését. Munkatársat keresünk

Főbb feladatok, munkák:

Kőszegi TESCO üzletsorán található szaküzletünkbe keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére: Értékesítő, adminisztratív ügyintéző
Nyitva tartás: H-Sz : 09:00-20:00,  V: 09:00-19:00, átlagosan havi 15 munkanap

Feladatok:

- az üzlet körzetéhez tartozó online rendelések adminisztrációjának lebonyolítása (pl: kommunikáció a futárokkal, a folyamatok megfelelő rögzítése vállalatirányítási rendszerben)
- a forgalmazott termékek bemutatása, értékesítése a betérő ügyfelek részére
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnereinkkel és más FirstPhone franchise rendszerben működő üzletekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

- érdeklődés a mobil technológiák iránt
- megbízható, precíz, önálló munkavégzés
- magabiztos kiállás, kommunikáció
- igényesség magadra és a környezetedre

Amit kínálunk:

- versenyképes fix alapjövedelem + jutalék rendszer
- jó hangulatú, fiatalos, lendületes csapat
- folyamatos fejlődési lehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózatánál

Havi nettó fizetési keret:

200.000 - 300.000 Ft

Kedvezményes vásárlási lehetőség saját részre a FirstPhone üzleteiben